Vitajte na webstránke GROB-TEAM s.r.o. !

Produkty
Referencie
Firemný profil

Montáž okien

FIREMNÝ PROFIL

Istota, pocit bezpečia pre seba a svojich najbližších. To sú hodnoty, ktoré patria aj pri stavbe rodinného domu či jeho rekonštrukcii medzi najdôležitejšie. Okná a dvere môžu byť, v závislosti na ich kvalite a parametroch, verným strážcom alebo naopak rizikovým faktorom.

"Mať poriadne okno" znamená pre nás poskytnúť Vám špičkový produkt so širokou škálou povrchových úprav, farebných prevedení či doplnkov. Nikdy však nesľubujeme nemožné. Okná, ktoré vám vyrobíme, budú v prvom rade vysoko kvalitné a funkčné. Naším prvoradým cieľom je ponúkať naším zákazníkom produkt, na ktorý budeme právom pyšní.

Nové okná pozitívnym spôsobom zmenia vzhľad Vášho domova z interiéru ako aj z exteriéru. Navyše sú aj zárukou trvalého šetrenia. Kvalitné okná Vám dokážu znížiť úniky energie o viac ako 50 %.

Sme spoločnosť, ktorá si uvedomuje svoje záväzky voči životnému prostrediu. Už od svojho vzniku si vyberáme materiály, ktoré nezaťažujú životné prostredie. Suroviny, používané na výrobu okien sú zo stavebného hľadiska ekologicky bezproblémové, neškodné a šetrné k prírode. Premyslený recyklačný proces zaručuje, že materiál z vyradených okien bude možné využiť na výrobu okien nových.

Naším spoločným záujmom je vytvoriť z Vášho domova útulné a podmanivé miesto, plné harmónie a pokoja. Aj vďaka našim oknám...